Hakkımızda

Bizler TEKSTİL olarak 1999 yılından beri,farklı sektörlerde kullanılan özel kaplamalı kumaşların ve bu kumaşlardan mamül, özellikle dış mekanda kullanılan gölgelendirme ve tente sistemleri, şemsiye,çadır ,şezlong ve Plaj yer minderleri, outdoor mobilya minderleri, masa örtüsü ve peçete vs. imalatını ve pazarlamasını gerçekleştiriyoruz. Bu ürünler ile Horeca (Otel- Restaurant -Cafe),İnşaat, Otomotiv Sanayi, Ulaşım ve Askeri Ekipman sektörlerinde Türkiye geneli, Avrupa ve Orta Asya ülkelerine de hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, son yıllarda ülkemizdede gölgelendirme de kullanımı tercih edilen jüt(shade) kumaş ithalat ve pazarlamasını yapmaktayız.


Ürünlerimizi SUNDESIRE marka ve güvencesi altında küçük, orta ölçekli ve büyük firmalara , Türkiye genelinde zinciri bulunan büyük marketlere, ve Antalya Satış mağazamızdan yine Türkiye genelinde otel, restaurant ve cafelere sunmaktayız.

Vizyonumuz;

· Ürün kalitesinde yakaladığımız standardı bozmadan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,

· Müşterilerimizden gelen ihtiyaçlara yönelik çalışarak, onlara en konforlu dış mekan hayatı yaşatabilecek ürünleri sunmak.

· Müşterilerimize satış sonrası takip konusunda da destek vermek ve Müşteri portföyümüzü artırmak.

· Üretim aşaması dahil olmak üzere,ürünlerimizi özellikle "doğa ve çevre dostu anlayışı" ile müşteriye ulaştırmak hedefimizdir.